Model dedykowany chińskiemu rynkowi, co widać choćby po zastosowanym oprogramowaniu. oPhone to bardzo mocno zmodyfikowany Android, oferowany przez krótki czas w smartfonach z Państwa Środka.
Alcatel OneTouch 668
Wyglądał atrakcyjnie, oferował mało. Zapewne nie kosztował zbyt dużo.
LG K61
Jeden z nowszych średniaków LG. Możemy tu zobaczyć charakterystyczną sztuczkę producentów, czyli wtapianie otworu na frontowy aparat w tapecie.
Cubot Rainbow 2
Miało być tanio i średnio, a tymczasem producent nie dał z siebie nawet 30%. Z komentarzy znalezionych w sieci wynika, że co jakiś czas trzeba na nim ponownie instalować niektóre aplikacje, bo nawet apka Facebooka potrafi zablokować działanie systemu.
Xiaomi Mi 9T/Redmi K20
W portfolio tego chińskiego producenta modeli dostatek, ale mało który jest tak dopracowany, jak ten z dzisiejszego wpisu. Z początku słysząc o "flagowcach Redmi" byłem dość sceptyczny. Wyszedłem z założenia, że jeśli seria K20 ma być dobra i jednocześnie atrakcyjnie wyceniona, to gdzieś musi być kompromis. Koniec końców okazało się, że moje wrażenie było błędne. Pod koniec zeszłego roku miałem okazję osobiście sprawdzić tego popularnego średniaka.
ZTE Axon 11 5G
Smartfon chce zwrócić na siebie uwagę czerwonym przyciskiem bocznym oraz zadziwiająco niską wagą, jak na tak duże urządzenie. Również i cena nie ma być za wysoka, bo mowa o 1570 złotych (po bezpośrednim przeliczeniu z juanów) za najtańszy wariant. Gdyby był u nas dostępny za około 2000zł, to bym się nie obraził.
Z archiwum TBiMZ: BlackBerry Passport
Model właściwie już kultowy. Charakteryzował się kwadratowym wyświetlaczem i nietuzinkowym designem.
Ostatnio na blogu:
Sony Xperia XZ2 Compact – ostatni samuraj
Reklama