Nie myślałem, że jakakolwiek renomowana marka wypuszczała jeszcze takie smartfony w 2018 roku. Rozdzielczość aparatów była interpolowana odpowiednio do 3 oraz 1.3 Mpx, choć nie widzę w tym sensu - nie były to wartości, które 4 lata temu by robiły wrażenie na potencjalnym kliencie. Dioda doświetlająca z przodu pojawiała się w zależności od rynku, na którym oferowano telefon.
Motorola A1000
Flagowy smartfon Motoroli z 2004 roku, następca modelu A925. Przede wszystkim wyróżniał się posiadaniem wbudowanego GPSa.
Xiaomi 12 Pro
Pod koniec grudnia Xiaomi postanowiło pokazać, jak wyobraża sobie flagowce z 2022 roku. Zapowiadano, że będzie to pierwszy smartfon z najnowszym flagowym układem Qualcomma, ale ostatecznie palmę pierwszeństwa przejęła Motorola.
Kodak Seren D50L
Już opisując zeszłorocznego Kodaka KD50 byłem załamany widząc, do produkcji jakich urządzeń używa się tej marki. Po roku producent używający kultowego logo postanowił odświeżyć swój telefon, zamieniając układ obliczeniowy z 2017 roku na rok młodszy model. Może te starsze po prostu się skończyły na magazynach.
Z archiwum TBiMZ: Sony Xperia P
Powstawała jako słabsza siostra Xperii S, jeszcze pod marką "Sony Ericsson". Na pleckach można znaleźć jeszcze stare logo, w pudełku szwedzko-japońskie akcesoria, a prototypowe egzemplarze mają na froncie charakterystyczny napis "Sony Ericsson" zastąpiony przez samo "Sony" w egzemplarzach produkcyjnych.
Zobacz na blogu:
KZ SKS – wystrzałowa jakość w rozsądnej cenie
Reklama