Zgodnie z wieloma opiniami - nie ma rewolucji. Sam również spoglądałem na premierę jednym okiem, ponieważ nie pokazywano tam niczego, co by skupiało moją uwagę tylko na ekranie telewizora. Przy czym nie spodziewałem się niczego wielkiego - czołowi producenci mają to do siebie, że pokazują większe zmiany co dwie lub trzy generacje. Tak było i tym razem. Po zeszłorocznej zmianie designu skupiono się na poprawkach kosmetycznych, w tym zmniejszeniu charakterystycznego dla Apple notcha. Do tego zamontowano wydajniejszy układ, powiększono baterię (choć na razie nie jest jeszcze znana jej dokładna pojemność) - wszystko to było jednak do przewidzenia.
Realme C25Y
Rozbrykał się nam ten Unisoc (dawny Spreadtrum). Spora część tegorocznych budżetowych telefonów (nawet renomowanych firm) została wyposażona w układy chińskiego producenta.
Motorola Edge 20 Pro
Jeden z ładniejszych tegorocznych smartfonów, który zaskakuje mnie pewnymi niedociągnięciami. W cenie przekraczającej 3000 zł spodziewałbym się kompletnego flagowca. O ile rozumiem odpuszczenie sobie Snapdragona 888 (nie należy do udanych), o tyle brak Qi, pełnej wodoszczelności, głośników stereo czy optycznej stabilizacji obrazu w głównym i szerokokątnym aparacie już niekoniecznie.
Prestigio Wize OK3
"Kompaktowy i potężny" brzmiał jego slogan reklamowy, a ja staram się z tego nie śmiać.
Z archiwum TBiMZ: Siemens SK65
Ciekawy sposób na połączenie dwóch klawiatur: tradycyjnej T9 oraz QWERTY. Model ten powstał we współpracy z firmą, która na klawiaturach w telefonach zjadła zęby - chodzi oczywiście o BlackBerry. Siemens ten posiadał również dostęp do usług biznesowych producenta z jeżyną w logo.
Zobacz na blogu:
Reklamy w Xiaomi – 10 faktów
Reklama